گروه فنی مهندسی پیشگام اتوماسیون

    معرفی :

گروه فنی مهندسی پیشگام اتوماسیون  با چندین سال فعالیت در حوزه اتوماسیون صنعتی با بهره گیری از مهندسین مجرب آماده ارائه خدمات فنی مهندسی به  صنعتگران کشور در زمینه های مختلف از جمله صنعت چاپ ، نساجی ، تله متری ، ماشین های ابزار CNC ، صنایع غذایی ، صنایع بهداشتی و دارویی ، صنایع پلاستیک ، صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی  و صنایع معدنی می باشد .

از زمان شروع فعالیت، این گروه به رشد قابل توجهی در زمینه های متنوع مهندسی دست یافته که این امر با خوداتکایی، خودباوری، نوآوری و توانایی‌های مهندسی و طراحی  پرسنل کوشا، خلاق و متخصص ایرانی، که با ارزش‌ترین دارائی‌های گروه می‌باشند و بهره‌مندی از فضای هم‌افزایی و مشارکت پایدار با شرکت های ایرانی و خارجی، مدیریت نوین، پویا و متعهد به ارزش‌های اخلاقی، کرامت انسانی و شایسته‌سالاری، بکارگیری و توسعه فناوری‌های نوین و تأکید بر آموزش حاصل گردیده است. در همین راستا گروه فنی مهندسی پیشگام اتوماسیون مفصلا در دو حوزه فروش و پروژه دست همکاری به سوی صنعت و صنعتگران دراز کرده است.

    بخش پروژه :

پیشگام اتوماسیون این بخش را به دو حوزه اتوماسیون صنعتی و ماشین ابزار(سی ان سی) تقسیم نموده تا بتواند با راهکارهای بدیع و سازنده مهندسی خدمات شایسته ای ارائه دهد.

حوزه فعالیت گروه فنی مهندسی پیشگام اتوماسیون در بخش ماشین ابزار یا اصطلاحا ماشین های سی ان سی :

۱- برش که شامل برش هواگاز(FLAME)، پلاسما (PLASMA)، لیزر(LASER) و واترجت (WATER JET) می شود

۲- چوب  (WOOD CNC)

۳- دریل  (DRILL CNC)

۴- پانچ   (PUNCH CN)

۵- تراش (LATE CNC)

وحوزه فعالیت در بخش اتوماسیون صنعتی:

۱- چاپ  (PRINT MACHIN)

۲- نساجی  (TEXTILE MACHINE)

۳- تله متری  (TELEMTRY)

۴- تصفیه آب  (RO)

    بخش فروش :

پروه فنی مهندسی پیشگام اتوماسیون با احتساب به داشتن نمایندگی فروش محصولات دلتا و همچنین انجام پروه های صنعتی با برند دلتا ضمن پاسخگوئی به سوالات فنی اقدام به فروش این محصول به شرح زیر دارد:

۱ – پی ال سی  (PLC) 

۲ – مانیتور صنعتی  (HMI) 

۳ – اینورتر  (INVERTER)

۴ –سروو  (SERVO) 

۵- انکدر (ENCODER)

و ۶ – کارت های کنترل دما  (DT)