Flame cutting

گروه فنی مهندسی پیشگام اتوماسیون با راه اندازی و اورهال دستگاه های متنوع این حوزه من جمله راسته برهای ده نازله (مانند برند kotec کره)، همچنین دستگاههای دو منظوره که قادر به برش پلاسما و هواگاز هستند ، تجارب ارزنده ای  در این زمینه کسب کرده است.این گروه فنی مهندسی با راه اندازی چندین دستگاه جهت ارسال به کشور عراق از جمله شهر اربیل پا را از مرزهای ایران فراتر گذاشته  و امید است با همین توان و پشتکار و عنایت خدا در آینده بتواند خدمات قابل قبول تری به این حوزه صنعتی ارائه دهد.

    Plasma cutting

پیشگام اتوماسیون با ازدیاد نیاز روز افزون به ماشین ابزار برش مخصوصا برش پلاسما  نگاه هدفمندی به اینگونه ماشین آلات داشته است. ما با سابقه راه اندازی این دستگاهها با ترانس های مختلف از جمله گام ۱۵۰ و ۱۶۰ ،merkle,kjellberg و استفاده از accessory هائی مانند کنترل ارتفاع مشعل پلاسما گام های مثبتی در این حوزه برداشته و با راهکارهای مناسب و نوین آماده ارائه خدمات فنی مهندسی در این زمینه می باشد.

Waterjet cutting

 این گروه با تجربه عملی راه اندازی این ماشین آلات من جمله راه اندازی با کنترل کننده MATH3 و  تحقیقات درخصوص ساخت پمپ آن و کم کردن هزینه ساخت این تیپ ماشین آلات، درصدد است تا این برش کاری را اشاعه دهد ، به همین منظور آماده خدمات فنی جهت نصب و راه اندازی سیستم الکتریکال سی ان سی واترجت می باشد.

    Laser cutting

گروه فنی مهندسی پیشگام اتوماسیون با تجارب راه اندازی انواع ماشین آلات سی ان سی و با احتساب به توان مهندسین خود در زمینه برش بالاخص جوش با لیزر که  به نوعی در صنعت تازه وارد است اما امروز جای خود را باز کرده آماده خدمات فنی و ارائه راهکارهائی مطابق با استانداردهای جهانی به طیف. صنعتگران می باشد.
جوش و برش  با لیزر را با توجه به دقت  و حساسیت  میتوان در گروه ویژه ای از ماشین های ابزار قرار داد چرا که به نوعی دقت عمل و راهکارهای نوین تری را می طلبد.