آموزش، ضرورت صنعت امروز

آموزش اتوماسیون صنعتی ضرورت صنعت امروز :

با رشد و تکامل چشمگیر تجهیزات اتوماسیون صنعتی مبحث آموزش اتوماسیون صنعتی شکوفایی و جلوه تازه ای در بین دانش پژوهان و فعالان حوزه اتوماسیون صنعتی پیدا کرده است. امروزه به اعتقاد همه صاحب نظران و متخصصان، آموزش و فراگیری علوم و کسب مهارت های لازم در زمینه های تخصصی به عنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر اجتماعی از اهمیت و جایگاه ویژه ای در امر توسعه کلان برخوردار است. این اهمیت به ویژه در شکل خاص آن از این مسأله نشأت می گیرد که انسان ها  به مدد آموزش خواهند توانست توانایی های نامحدود خود را در میدان عمل به عرصه ظهور برسانند.

آموزش اتوماسیون صنعتی و افزایش بهره وری:

در سال های اخیر بحث بهره وری در کشور ما اهمیت فراوانی یافته و چه در محافل آکادمیک و علمی و چه در محافل  صنعتی و اجرایی صحبت از بهره وری است. این خود نشانه خوبی از گرایش جامعه به سوی توسعه و حرکت در جهت استفاده بهینه از توانایی های اشخاص می باشد.
هرقدر دانش و مهارت کارکنان با نیازهای صنعتی و پیشرفتهای علمی  هماهنگی و انطباق بیشتری داشته باشد. درجه اطمینان از موفقیت فرد و سازمان بالاتر می رود. گاهی اوقات :
رشد فردی
داشتن انگیزه
تخصص
و پرهیز از ایستایی و رکود فرد عامل اساسی نوجویی و کسب دانش می شود.
اساس بهسازی سازمانی که به نامهای دیگری چون توسعه و بالندگی سازمانی نیز خوانده شده، بهسازی نیروی انسانی است.

 در این راستا:
گروه فنی مهندسی پیشگام اتوماسیون با راه اندازی واحد آموزش اتوماسیون صنعتی سعی در انجام رسالت خویش مبنی بر پیشرفت وبالندگی  صنعتی و دانشگاهی کشور کرده و آمادگی دارد با برگزاری دوره های آموزشی
سروو موتور
پی ال سی PLC
– اینورتر موتور AC
نمایشگرهای صنعتی و سیستم های اسکادا و…

توانایی های علمی و عملی خود را در اختیار دانش پژوهان عزیز قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.