شرح پروژه

با توجه به گسترش روز افزون کاربرد ماشین آلات سی ان سی در صنایع چوب و ام دی اف و مستهلک شدن این ماشین آلات لزوم  به روز رسانی و اورهال سی ان سی سه محور چوب و MDF امری ضروری به نظر می رسد.

پیشرفت سریع در حوزه الکترونیک و الکترونیک قدرت و استفاده از تکنولوژی های میکرو پروسسوری موجب تحولی سریع در ارتقاء عملکرد کنترلر های سی ان سی و درایورهای موتورهای سروو و AC شده است. این پیشرفت ها و تکنولوژی های جدید از یک طرف و نیاز به دستگاه های CNC با دقت و ظرافت عملکرد بالا از طرف دیگر فعالان حوزه ماشین ابزار و سی ان سی را در به روز رسانی این ماشین آلات ترقیب کرده است. کنترلرهای پی سی بیس (PC Base) جدید با امکانات برنامه پذیری(Programming) بسیار بالا مانند PLC ها ، پشتیبانی از توابع کاربردی ریاضی، پشتیبانی از شبکه های صنعتی سرعت بالا همچون CAN و EtherCAT  ، امکان کنترل چندین محور به صورت اینترپولوشن و … دست یک مهندس کنترل رو جهت رسیدن به تمامی اهدافش باز می گذارد.

کنترلرهای استن الون (Stand Alone)  نیز پایاپای کنترلرهای پی سی بیس  پیشرفت زیادی داشته اند. این کنترلرها با قابلت پشتیبانی از بسیاری از فرمت های طراحی، نمایشگر های با رزولوشن بالا و لمسی، تعداد ورودی و خروجی های دیجیتال و آنالوگ زیاد، داشتن PLC داخلی و… از دلایل اصلی موجه شدن تعویض کنترلر های قدیمی با کنترلر های جدید می باشد.

در پروژه به روز رسانی و اورهال دستگاه سی ان سی سه محور چوب شرکت رزین هنر که توسط گروه فنی مهندسی پیشگام اتوماسیون انجام شد، دلیل اصلی این به روز رسانی عدم عملکرد صحیح در کروها و اینترپولوشن (Interpolation)  ضعیف کنترلر بود.

اهداف پروژه به روز رسانی و اورهال سی ان سی سه محور چوب :

  • عملکرد سریع و اینترپولوشن بالای کنترلر
  • صفحه اپراتوری کاربرپسند (User Friendly) و آسان
  • عیب یابی راحت و سریع با داشتن صفحه آلارم (Alarm Table)
  • امکان نویز پذیری اندک و قابلیت اطمینان و عملکرد بالا
Wood Cnc Three Axis Automation 1
Wood Cnc Three Axis Automation 1
Wood Cnc Three Axis Automation 2
Wood Cnc Three Axis Automation 3
Wood Cnc Three Axis Automation 4
Wood Cnc Three Axis Automation 1Wood Cnc Three Axis Automation 2Wood Cnc Three Axis Automation 3Wood Cnc Three Axis Automation 4

عنوان پروژه

به روز رسانی و اورهال دستگاه سی ان سی سه محور چوب

موضوع پروژه

به روز رسانی و اورهال دستگاه سی ان سی سه محور چوب شرکت رزین هنر

اطلاعات تماس

تلفن: 66382301 – 66383313 – 66383314 – 66383363 – 66383437 – 66865105

فکس: 66874924

ساعات کاری : شنبه تا چهار شنبه ساعت ۹ تا ۱۷

پنجشنبه ها ۹ تا 13 بجز ایام تعطیل

ایمیل : [email protected]

آدرس : تهران، میدان جمهوری، ضلع شرقی مترو نواب، برج اداری گردون، واحد 305 شمالی

شبکه های اجتماعی