شرح پروژه

اتوماسیون دستگاه چاپ 8 رنگ یکی از خدمات شرکت پیشگام اتوماسیون می باشد. عمده مشکلات ماشین آلات چاپ رتوگراور (هلیو) قدیمی مرتبط با قسمت های رول بازکن و رول جمع کن دستگاه می باشد. در قسمت رول باز کن این ماشین آلات معمولاً ترمزها بصورت پنوماتیکی و الکترومغناطیسی بوده و بصورت دستی کنترل می شوند. این امر باعث زمان بری و مشقت فراوان برای اپراتور شده و مهمتر اینکه رجیستر کردن چاپ را همواره با مشکل مواجه می کند. در قسمت جمع کن ماشین های چاپ قدیمی، معمولاً موتورهای DC و AC بصورت گشتاوری (Torque mode) استفاده شده است. از آنجاییکه در قسمت جمع کنِ برخی از این ماشین ها کشش بصورت دستی توسط اپراتور تنظیم می شود و از طرفی موتورهای جمع کن سرعت پاسخگویی مناسب را نسبت به تغییر گشتاور خروجی ندارند، همواره از سمت جمع کن تنش هایی به واحد های چاپ منتقل می شود. این تنش ها باعثِ خارج شدن دستگاه چاپ از حالت رجیستر شده و کیفیت چاپ را به شدت تحت تآثیر خود قرار می دهد.

در پروژه به روز رسانی ماشین چاپ Rotogravure شرکت مایر ملنهوف تهران (MM) سیستم جمع کن، باز کن،InFeed ، و OutFeed باز طراحی و به روز شده است. در این به روز رسانی سعی شده است که با بهره گیری از سیستم های کنترل تنشن مبتنی بر لودسل ،دنسر، PLC و همچنین سروو موتورهای با رزولوشن بالا  تنشهای یونیت های چاپ به حد اقل برسد. و در نهایت محصولی با کیفیت و حداقل ضایعات چاپ شود.

اهداف و مزایای پروژه اتوماسیون دستگاه چاپ :

1) اتوماسیون قسمت رول باز کن جهت اپراتوری راحت و داشتن تنش ثابت از اول تا انتهای رول با نصب ترمزهای الکترومغناطیسی، تنشن کنترل (Tension Control) و لودسل (Load Cell).

2) اتومات کردن واحدهای InFeed و OutFeed با نصب سروو موتور جهت بهبود رجیستر چاپ و کاهش ضایعات.

3) اتوماسیون قسمت رول باز جمع کن جهت داشتن کشش ثابت و بدون توقف (Nonstop) با بکارگیری سروو موتور ، تنشن کنترل، لودسل و دنسر(Dancer).

4) مزیت و دلیل اصلی به روز رسانی افزایش کیفیت چاپ، کاهش ضایعات و سایر هزینه های تولید می باشد.

8 Color Rotogravure Printing Machine 1
8 Color Rotogravure Printing Machine 1
8 Color Rotogravure Printing Machine 2
8 Color Rotogravure Printing Machine 3
8 Color Rotogravure Printing Machine 4
8 Color Rotogravure Printing Machine 5
8 Color Rotogravure Printing Machine 18 Color Rotogravure Printing Machine 28 Color Rotogravure Printing Machine 38 Color Rotogravure Printing Machine 48 Color Rotogravure Printing Machine 5

عنوان پروژه

اتوماسیون ماشین چاپ روتوگراور

موضوع پروژه

اتوماسیون و بروزرسانی بخش های گسترده‍ای از دستگاه چاپ 8 رنگ اسکیاوی

اتوماسیون و به روزرسانی بخش های گسترده ای از دستگاه چاپ 8 رنگ اسکیاوی (Schiavi) اعم از: رول باز کن، رول جمع کن، موتورهای تغذیه و خروجی واحدهای چاپ (InFeed, OutFeed).

اطلاعات تماس

تلفن: 66382301 – 66383313 – 66383314 – 66383363 – 66383437 – 66865105

فکس: 66874924

ساعات کاری : شنبه تا چهار شنبه ساعت ۹ تا ۱۷

پنجشنبه ها ۹ تا 13 بجز ایام تعطیل

ایمیل : [email protected]

آدرس : تهران، میدان جمهوری، ضلع شرقی مترو نواب، برج اداری گردون، واحد 305 شمالی

شبکه های اجتماعی